ani spent a total of $7.53 at a store. she bought some cereal for $3.67. she also bought 6 peaches. if each peach cost the same amount which equation can be used to find the cost of each peach, P

Answer :

Answer:

90.87665

Step-by-step explanation:

yes

Other Questions