Answer :

Answer:

a

Step-by-step explanation:

Answer:

the answer is A

Step-by-step explanation:

when you look at the graph you can see all the answers show four pounds of apples for a certain amount of money

A says that you can have four pounds of apples for three dollars while the others are priced at four,five and eight dollars

hope this helped :)

Other Questions