Answer :
Answer:
two pounds of cheese would be $7.00
Step-by-step explanation:
because if you add the price for half a pound plus itself you would get $7.00
Answer:
two pounds of cheese would be $7.00
Step-by-step explanation:
because if you add the price for half a pound plus itself you would get $7.00