6)
A 30 lb. case of Kraft American White Cheese cost $78.88. What is the unit
price per lb?
7)
A 12 lb. Case of Patuxent Farms Pork Sausage Links cost $31.41. What is the
unit price per ib?
8)
A four and a half pound container of Packer Farms Fresh Blueberrys cost
$12.39. What is the unit price per ib?
9)
A 2.7 fl. oz. bottle of Beanilla Vanilla 2-fold Extract cost $24.23. What is the
unit price per fl. oz?
Please answer all 4