10) A 4 lb., 9 oz. Container of SpiceJungle Tandoori Spice cost $51.05. What is
the unit price per ib?
11) A7 lb., 8 oz. box of balkfoods Sesame Honey Roast Sticks cost $20.83. What
is the unit price per lb?
12) An 11 oz. container of SpiceJungle Aji Panca Chile Powder cost $13.57. What
is the unit price per oz?
13) A 1 lb., 3 oz. Container of SpiceJungle Grapfruit Power cost $83.55. What is
the unit price per oz?
14) A 28 lb., 10 oz. Case of bulkfoods Organic Brown Rice cost $61.70. What is
the unit price per lb?
Please answer all 4!!