Autumn runs a farm stand that sells peaches and grapes. Each pound of peaches sells
for $2 and each pound of grapes sells for $4. Autumn sold 35 more pounds of grapes
than pounds of peaches and made $200 altogether. Graphically solve a system of
equations in order to determine the number of pounds of peaches sold, 2, and the
number of pounds of grapes sold, y.
