Answer :
Answer:
Step-by-step explanation:
One pack blueberries = $4
? Pack blueberries = $12
All you have to do is divide 12 by 4 :)
Answer:
Step-by-step explanation:
One pack blueberries = $4
? Pack blueberries = $12
All you have to do is divide 12 by 4 :)