Answer:
$4.60 and $18.40
Step-by-step explanation:
The total cost of one milk carton is $2.30. I got this by dividing $9.20 by 4. If you multiply $2.30 by 2, you get $4.60. If you multiply $2.30 by 8, you'll get $18.40.