How can you find the cost of 1 can of fruit juice? (There are multiple ways)
Add $10.20. 5 times to see how much 1 can of juice cost
What is the cost of 1 can of fruit juice?

How can you find the cost of 31 cans? (There are multiple ways) by add

What is the cost of 31 cans?41.2

Answer :

Answer:

51

Step-by-step explanation:

10.20x5=51

miapitre82

Answer:

51

Step-by-step explanation:

10.20x5=51

I hope this helps u!

Other Questions