Answer :

izzykissel

Answer:

$6

Step-by-step explanation:

The total cost for 120 mugs is 720. To find the unit price you must do the division problem: 720/120=6

jiyap2020

Answer:

$6

Step-by-step explanation:

720 divide 120 = 6

So $6 per mug

Other Questions