Answered

Kianna has $2.83. Avery has $5.18. They put their money together to buy packages of fruit snacks that each cost $0.30. How many packages of fruit snacks can they buy? How much money will they have left?

Answer :

Answer: $26

~ Hope this helps!

Other Questions