doinkoinkchoink doinkoinkchoink Yesterday at 11:50 PM Mathematics Answered The store sells a 9 ounce jar of mustard for $1.53 and a 15 ounce for $2.55 explain whether the cost of the mustards have the same unit rate per ounce