Answer :

miafortuna11

Answer:

$42.13

Step-by-step explanation:

Answer:

Around $42.24

Step-by-step explanation:

$/boxes

$11.51/3 to get the price for one box.

You get around $3.84 for one box.

To get the cost for 11 boxes, multiply $3.84 by 11

=42.24

Other Questions