Answer :
Answer:
Well yes, because it should have cost $3.2 PER gallon
Step-by-step explanation:
Divide 40 by 12.5 to find out how much of a per gallon costs! Hope it helps.
Answer:
Well yes, because it should have cost $3.2 PER gallon
Step-by-step explanation:
Divide 40 by 12.5 to find out how much of a per gallon costs! Hope it helps.