Answer :
Arrow sells for $35.00. your material cost per unit is $15.00 and labor costs per unit are $10.00. your fixed costs are $4,500. how many do you have to sell to break even?
ANSWER 300
ANSWER 300
Arrow sells for $35.00. your material cost per unit is $15.00 and labor costs per unit are $10.00. your fixed costs are $4,500. how many do you have to sell to break even?
ANSWER 300
ANSWER 300