Answer :
Answer: $4.50
Step-by-step explanation:
48-21=27
27 divided by 6= 4.50
Therefore each case costs 4.50
Answer:
$4.50
Step-by-step explanation:
48 - 21
27
divide by 6
4.50
Answer: $4.50
Step-by-step explanation:
48-21=27
27 divided by 6= 4.50
Therefore each case costs 4.50
Answer:
$4.50
Step-by-step explanation:
48 - 21
27
divide by 6
4.50